چهارشنبه 9 بهمن 1398   17:39:51
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
سه‌شنبه 8 بهمن 1398 15:41:44
امكانات صفحهبيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/4/15 شنبهمدیر کل استاندارد استان چهار محال و بختیاری خبر داد
صدور بیش از 59 گواهینامه تاییدیه ایمنی و عملکرد آسانسور در سه ماهه اول سالجاري
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان چهارمحال و بختیاری، عبداله نظری مدیر کل استاندارد استان، از صدور بیش از 59 گواهینامه تاییدیه ایمنی و عملکرد آسانسور در سه ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: تمامی بازرسی ها از آسانسورهای مجتمع های مسکونی و تجاری، توسط شرکت بازرسی تایید صلاحیت شده از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران انجام می گیرد و در صورت تایید ایمنی و عملکرد آسانسور توسط شرکت بازرسی، اداره کل استاندارد استان گواهینامه تأییدیه ایمنی و عملکرد آسانسور را صادر می کند.
     وی در ادامه بر اهمیت ایمنی و ارتقای کیفیت عملکرد آسانسورها تأکید نمود و افزود: همه آسانسورهای نصب شده در کشور بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد تحت پوشش استاندارد قرار گرفته که این موضوع به همه شهرداریهای استان به منظور لحاظ در صدور پروانه پایان کار ساختمانها ابلاغ شده است. بر این اساس صدور پروانه پایان کار از سوی شهرداریها برای ساختمانهای دارای آسانسور اعم از تجاری، مسکونی و دولتی، منوط به اخذ گواهینامه تاییدیه ایمنی و عملکرد آسانسور از اداره کل استاندارد استان گردید.
    نظری یادآور شد: این گواهینامه دارای اعتبار یکساله است و آسانسورها باید در دوره های یکساله مورد بازرسی مجدد قرار گیرند که این موضوع از نظر مدیران و متولیان دستگاه های اجرایی مغفول مانده است.
     مدیر کل استاندارد استان در پایان از کلیه شهروندان ، مالکان و انبوه سازان درخواست نمود که تنها با شرکتهای دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور، قرارداد منعقد نمایند.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.