منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آدرس
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه و بخشنامه ها
الزامات قانونی
اوقات شرعي
ایکون چپ
بازديدها
بخشنامه ها
جستجو
درباره ما
دسترسی سریع
رويدادها
زبان
زمان ديجيتال سرور
سایر دستگاهها
شعار
کپی رایت
لینک راست
لینک رو هدر
متون عمومي
متون عمومي
مناقصه ها و مزایده ها
منو
منو
نظر خواهي
نوار راهبري
وب سايت ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود

اخبار

1398/4/25 سه‌شنبهسه شنبه25/04/1398
از کارکنان زن شاغل در اداره کل استاندارد استان در هفته حجاب و عفاف تجلیل شد
به مناسبت هفته حجاب و عفاف همزمان با دهه کرامت، مراسم تجلیل از بانوان منتخب در حوزه عفاف و حجاب اداره کل استاندارد مازندران با حضور مدیر کل ،معاونین و جمعی از بانوان و برادران شاغل در سالن جلسات برگزار شد .
 به مناسبت هفته حجاب و عفاف همزمان با دهه کرامت،مراسم تجلیل از بانوان منتخب در حوزه عفاف و حجاب اداره کل استاندارد مازندران با حضور مدیر کل ،معاونین و  جمعی از بانوان و برادران  در سالن جلسات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مازندران،علی امینی،مدیر کل استاندارد استان مازندران در جمع کارکنان زن ، ضمن  گرامی داشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد  21 تیر 1315 و دیگر  شهدای عفاف و پاکدامنی به دست رژیم طاغوتی پهلوی در این خصوص گفت : آنچه مسلم است ما بايد در هر جايگاهي كه هستيم علاوه بر حفظ پوشش ظاهري و حجاب تن بايد در رفتارهاي خود نيز حجاب وعفاف را رعايت نماييم وخدمت به مردم نيز مصداق يكي از اين رفتارها است كه ما بايد با رعايت نكات رفتاري مناسب واحترام به مردم در مسير خدمت گزاري صحيح حجابي بين رفتارهاي ناپسند و غيرمعمول ورفتارهاي شايسته وكرامت آميز  براي خدمت به  مردم بعنوان ارزش انساني واسلامي ايجاد نماييم ومصاديق آن را در برخورد با مردم رعايت نماييم. وی خاطرنشان کرد: تحکیم بنیان خانواده، تعمیق باورهای دینی، نهادینه سازی فرهنگ بومی و ملی و پیشرفت های علمی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور بدون حضور چشمگیر و نقش تاثیرگذار بانوان میسر نخواهد شد. در پایان این  جلسه  از چند  تن ازبانوان محجبه  اداره کل  با اهدای  لوح تقدیر و هدایایی  تجلیل به عمل آمد .

بيشتر