گزارش تصویری

شناسایی101 قلم کالای فاقد علامت استاندارد در مراکز عرضه و فروش استان

  به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان چهارمحال و بختیاری، عبداله نظری مدیر کل استاندارد استان از شناسایی و جمع آوری 101 قلم کالای فاقد علامت استاندارد در اسفندماه سال 1399 از سطح بازار این استان خبر داد و افزود: کالاهای شناسایی شده شامل: شامپو، چسب چوب، دستمال كاغذي،  گندم پوست کنده، زعفران، خلال بادام و ... است.
وی اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد برای کالاهای مشمول استاندارد اجباری و درج علامت استاندارد و کدرهگیری ذیل آن را لازم و ضروری دانست و اظهار داشت: استفاده از کالای با کیفیت حق مسلم شهروندان است و اداره کل استاندارد استان در راستای اهداف سازمانی خویش تمام سعی و تلاش خود را جهت انجام بهینه مسئولیت های خویش بکار بسته و همواره نظارت دقیق خویش را بر تولید و عرضه کالاهای دارای نشان استاندارد بکار می بندد.
مدیر کل استاندارد استان در پایان از همکاری و همراهی مردم قدردانی کرد و از هم استانی‌های گرامی درخواست نمود که در صورت مشاهده کالاهای فاقد استاندارد، مراتب را با شماره تلفن 1517 اطلاع دهند تا ضمن بازرسی، اقدامات لازم در خصوص جمع آوری این نوع کالاها از مراکز عرضه و فروش استان صورت گیرد.
 

شناسایی101  قلم کالای فاقد علامت استاندارد در مراکز عرضه و فروش استان
1400/2/11 شنبه